אימות דיוק למשקלים

אימות הדיוק למשקלים

פעולת אימות הדיוק היא צעד משמעותי עבור כל מי שאיכות השירות והמוצרים שלו דורשת שקילה מדויקת. מבעלי עסקים ואנשי תעשייה ועד למעבדות ומדענים, תהליך אימות דיוק משקלים מהווה אבן יסוד להבטחת האמינות והאיכות.

נפלאות אימות הדיוק: מאחורי הקלעים

משקולות  אחראיות על שקילה מדויקת. הן בעצם הכלים שבעזרתם ניתן לווסת את המשקלים לתקנים ולסטנדרטים מקצועיים, על מנת להבטיח שהמכשירים יספקו תוצאות מדויקות באופן עקבי.

תהליך אימות הדיוק משלב בתוכו תהליכים מדעיים הנעשים בהתאם לתקנים ולפרוטוקולים מקצועיים. במהלך אימות הדיוק, המשקלים נבדקים ונמדדים בניסויים עקביים ומדויקים כדי לוודא שהם מספקים את התוצאות הנדרשות.

תהליך אימות הדיוק מאפשר לעסקים לספק מוצרים ושירותים ברמה איכותית וגבוהה.

מדוע בכלל לבצע אימות דיוק משקלים?

משקלים נפוצים מאוד במסגרת הפעילות העסקית, אך חשוב לבדוק את אמינותם, ולראות האם הם שומרים על דיוקם לאורך זמן. לעיתים, משקלים יכולים לספק תוצאות מדויקות בהתחלה, אך לאחר זמן קצר, אימות הדיוק שלהם עשוי להשתבש.

אימות דיוק נכון מאפשר למשקלים להמשיך לתת תוצאות מדויקות.

משקלים שאינם מכוונים בצורה תקינה יכולים לספק תוצאות שגויות, אשר עלולות להשפיע על אמינותם ובסופו של דבר, גם על איכות תפוקת העסק בעיני הלקוחות. אימות דיוק משקלים מאפשר לוודא שהמשקלים מספקים תוצאות מדויקות ואמינות, ועל מנת להבטיח שהפעילות של המשקלים תתנהל בדיוק, באמינות ובאופן איכותי

בסיכומו של דבר

כיצד עובד התהליך? אימות הדיוק נעשה באמצעות משקולות אימות דיוק מתקדמות. באמצעותן, בודקים ומגדירים את הדיוק של המשקלים. התהליך עשוי לכלול סדרת ניסויים ובדיקות כדי לוודא כי המשקלים מציגים תוצאות נכונות.

תהליך אימות הדיוק הוא גורם מרכזי להבטחת אמינות המשקלים. מומלץ שלא להתעלם ממנו, כי אימות דיוק מדויק מבטיח שהפעילות תתנהל על הצד הנכון, המדויק והאמין ביותר.

במסגרת ייצור מוצר שנדרשת שקילתו, הרי ששלבי השקילה משמעותיים ביותר – מדובר בשלב שמבטיח את איכות המוצר והרכיבים המרכיבים אותו. שקילה איכותית ומדויקת היא אחד המפתחות להצלחת תהליך הייצור ואיכות המוצר.

כדי לוודא ששלב השקילה מתבצע באופן מוצלח, יש לוודא שהמשקלים מכוונים, או לבצע אימות דיוק למשקלים.

אימות דיוק המשקלים הוא צעד חיוני עבור כל סוגי המשקלים, כולל מאזניים תעשייתיים, מעבדה, ועוד. המטרה המרכזית של אימות הדיוק היא לשפר ולדייק את תהליך השקילה, בכל סוג ולכל מטרה.

שירותי אימות הדיוק מתאימים לצרכים המיוחדים של עסקים, בין אם מדובר במפעלים ותחומי תעשייה שונים, כמו גם במעבדות רפואיות, תעשיית הפארמה ועוד.

כיול משקלים

עם מי ניתן לדבר על אימות דיוק למשקלים?

פריזמה מערכות שקילה ישראל בע"מ, מספקת מזה 30 שנה לתעשייה הישראלית. חברה ממוקדת לקוח, המספקת  פתרונות לתעשייה , איכות ,חדשנות, אמינות ושרות. הוקמה על ידי צוות מומחים ברמה בין-לאומית במטרה לספק פתרונות שקילה תעשייתית מתקדמת.

חברת פריזמה מציעה את המשקלים הטובים בעולם, הציוד המוצע ברובו הינו תוצרת AND  יפן . חברת AND מובילה בתחום ללא עוררין. “מעט יותר יקר-הרבה יותר אמין .”

 

בנוסף, לפריזמה צוות שירות זמין בשטח ובמעבדה המספק שירות מהיר רחב ומקצועי ללקוחות החברה.

החדשנות, השיטה והיצירתיות של חברת פריזמה (אלפא מעבדות אימות דיוק) תרמו לכך שהחברה הנה המובילה בישראל בתחום מוצרי השקילה התעשייתית. פריזמה מספקת קשת רחבה של פתרונות לענפי תעשייה שונים ומגוונים כגון פלסטיקה, מזון, כימיה ועוד, כל אלו תחת תו תקן ISO 9001: 2000.

פעילויות התכנון והפיתוח של מערכות שקילה ייעודיות וייחודיות מבוצעות בעזרת כלי תכנון מהמתקדמים בעולם.

החברה נבחרה לשמש כנציגה הבלעדית של חברות רבות מהעולם תוך שימת דגש על שביעות רצון מלאה של כל לקוחותיה.

 

מחלקת תמיכה ושירות

מחלקת השירות של פריזמה מבינה את צרכי הלקוח במקצועיות ובאדיבות. שירות הלקוחות זורם בעורקיה, היא מספקת קורסים מקצועיים וזמן רב באימון להכשרת אנשי השירות הטובים בארץ. שירות אצלה משמעו קשר בין מנהל השירות ללקוח ולטכנאי עד להגעה לפתרון המיטבי.

מערכת השקילה שלכם מזייפת? לא אמינה? בעייתית? צוות התמיכה ישמח להגיע אליכם ולפתור את הבעיה. בישראל קיימות מאות מערכות שהחברה השביחה ושיפרה.

 

מעבדת אימות דיוק

מחלקת אימות הדיוק בניהולו של אמג'ד, מוסמכת ע”י משרד התעשייה והמסחר לבצע אימות דיוק שנתיים באופן מקצועי ומדוייק בהתאם לדרישות ISO- 9001 למאזניים מכל הסוגים.

מחלקת השירות ואימות הדיוק מתחייבת בפני הלקוח: להעניק את שירותי המחלקות ללקוחות בצורה מקצועית, אמינה, מהירה, ובאדיבות, הגינות וסובלנות, תוך הקפדה על זכויותיו של מקבל השרות.

הרעיון הוא לטפל בתקלה בצורה יסודית ומקצועית תוך הקפדה על כך שתקלות השקילה לא יחזרו על עצמם.

 

אמנת שירות

קשר בין ספק ללקוח, הוא הקשר הכי חשוב עבור החברה. ביטוי זה אינו מס שפתיים אלא דרך חיים.

העמדת צורכי הלקוח בראש סדר העדיפויות של החברה

מגוון עובדי החברה יעשו הכול על מנת להתאים ללקוח את הציוד הדרוש לו על פי צרכיו ובתנאים הטובים ביותר. שביעות רצון לקוח היא ערך עליון ולכן החברה מבקשת לבצע את הנדרש כדי לתת לו מענה מקצועי, אמין, איכותי ובזמן המיידי ביותר האפשרי.

 

להתייעצות מקצועית ניתן ליצור קשר במספר הטלפון: 03-9104441.

יצירת קשר

דילוג לתוכן